• 22 886 30 70

Program partnerski

Program partnerski został przygotowany dla firm, osób które posiadają serwis internetowy związany z turystyką, podróżami, sprzętem sportowym, hotelarstwem. Podejmując współpracę z rexio.pl od każdej zawartej i nie anulowanej polisy ubezpieczeniowej otrzymasz 15% netto + VAT prowizji. Na REXIO.PL oferujemy, porównujemy najlepsze Towarzystwa Ubezpieczeniowe AXASignal Iduna specjalizujące się w ubezpieczeniach wakacyjnych , sportowych (narty, windsurfing, snowboard, kitesurfing), pracy fizycznej za granicą, ubezpieczeniu bagażu podróżnego czyli wszystkiego czego oczekujemy wybierając się za granicę turystycznie do pracy czy na obozy sportowe. Poniżej krótkie informacje jak zapisać się do programu partnerskiego :

  • Wypełnij formularz po prawej stronie ( z umową partmerską i regulaminem możesz zapoznać się poniżej przed wypełnieniem formularza)
  • Po wypełnieniu formularza przyjdzie do Ciebie w ciągu 2 minut sms z hasłem do wpisania na stronie z umową partnerską (sprawdź czy wszystkie dane Twojej firmy, rachunku bankowego są trafne)
  • Wpisując otrzymany na telefon kod akceptujesz warunki umowy.
  • Na wpisany adres mail przyjdzie do Ciebie prośba o dostarczenie nadania NIP, Regon, dokument założycielski firmy (sprawdź także w SPAM) oraz musisz kliknąć w link aby aktywować konto.
  • Po aktywacji konta przyjdzie do Ciebie kolejny mail z loginem i hasłem do zalogowania się w programie partnerskim gdzie możesz pobrać "baner" lub "iframe" do osadzenia na swojej stronie internetowej.
  • Zanim zalogujesz się daj nam dwa dni na zatwierdzenie Twojego konta abyś mógł pobrać "baner" lub "iframe"

Co zrobić aby zarabiać na ubezpieczeniach turystycznych na mojej stronie, od czego zacząć ?

  • Osadź baner na pierwszej stronie lub utwórz w nagłówku strony podstronę "Ubezpieczenia turystyczne" lub możesz bardziej rozbudować i iść tematycznie np. "ubezpieczenia narciarskie", "ubezpieczenia nurkowe", "ubezpieczenia trekking góry"
  • Na utworzonej podstronie np. "ubezpieczenie narciarskie" wypełnij title, descricption i keywords. Napisz na podstronie krótki tekst dlaczego warto kupić ubezpieczenie narciarskie około 1/2 strony a poniżej tekstu umieść link z "banerem rexio" lub " iframe rexio".
  • Jeżeli wybierzesz wariant "baner rexio" klient wchodząc na twoją podstronę klikając w ten baner od razu zostanie przekierowany na rexio.pl
  • Jeżeli wybierzesz wariant bardziej zaawansowany "iframe rexio" cała kalkulacja ubezpieczeń będzie wykonywana na twojej stronie. Dopiero przejście do płatności oznacza przekierowanie do naszej skrzynki dotpay. Ten wariant możesz zobaczyć jak funcjonuje klikając w ten link : REXIO.PL IFRAME

Jeżeli masz pytania pisz: ubezpieczenia@rexio.pl

Możesz się wcześniej zapoznać z regulaminem oraz z kształtem umowy

Zapraszamy do współpracy!

Załóż konto

Dane partnera

Twoje hasło
Hasło musi zawierać co najmniej 8 znaków, w tym co najmniej jedną dużą literę lub znak.
 
Akceptacja