• 22 886 30 70

hiw2Bezpieczeństwo transakcji online w serwisie rexio.pl

Rexio.pl korzysta z najnowocześniejszych systemów zapewniających najwyższe standardy bezpieczeństwa transakcji z wykorzystaniem kart kredytowych. Transakcje kartami płatniczymi realizujemy przy pomocy bezpiecznego systemu obsługi płatności online.
Stosujemy technologię SSL (Secure Socket Layer) w celu zapewnienia bezpiecznego przekazywania danych dot. płatności podczas zakupów polis ubezpieczeniowych za pośrednictwem serwisu internetowego. SSL jest najpopularniejszą metodą wykorzystywaną do bezpiecznego przekazu danych kart płatniczych przez Internet. W każdej chwili możesz sprawdzić aktualność certyfikatu SSL, klikając w ikonkę kłódki. Rexio.pl niegromadzi informacji dotyczących numerów kart kredytowych.Wszystkie działania Rexio.pl są zgodne z ustawą o ochronie danych osobowych oraz innymi przepisami odnoszącymi się do ochrony danych w Internecie.
Wymagane przez nas dane osobowe są niezbędne do dokonania poprawnej realizacji zakupu polis ubezpieczeniowych online.  
 

Technologia SSL

Stosujemy technologię SSL. Ikona kłódki na pasku adresu przeglądarki oznacza, że dane transakcji są szyfrowane bezpiecznie.

Bezpieczeństwo danych

Dane karty kredytowej weryfikowane są przez banki i wykorzystywane jednorazowo do obsługi konkretnej rezerwacji. Korzystamy z uznanego za bezpieczny systemu płatności DOTPAY.

Najwyższy poziom ochrony

Na bieżąco nasi wykwalifikowani pracownicy weryfikują poziom zabezpieczenia naszego systemu informatycznego oraz ochrony danych osobowych.