• 22 886 30 70

Axa

Coraz większa liczba klientów zakładów ubezpieczeniowych decyduje się na wykupienie indywidualnego ubezpieczenia turystycznego, które ma zzapewnić im pełnię bezpieczeństwa w czasie podróży w odległe rejony świata. Z każdym rokiem coraz więcej naszych rodaków decyduje się na zakup prywatnej polisy – w bieżącym roku ponad 2/3 osób wybierających się na zagraniczne wakacje wykupiło prywatne ubezpieczenie rodzinne lub indywidualne. Głównym powodem dla którego Polacy tak chętnie zakupują ubezpieczenia turystyczne jest chęć zabezpieczenia swojego zdrowia i życia. Polacy doskonale wiedzą, że koszty leczenie poza granicami kraju są bardzo wysokie, a polisa turystyczna, którą można wykupić już za kilkanaście złotych, pozwala oszczędzić duże sumy pieniędzy. Innym powodem wykupywania ubezpieczeń jest chęć zabezpieczenia siebie i swoich bliskich przed skutkami nieszczęśliwych wypadków. To bardzo ważne w przypadku rodzin z dziećmi oraz osób, które organizują urlop „aktywny”. Trzecim popularnym powodem wykupu polis jest chęć zabezpieczenia swojego dobytku – przede wszystkim sprzętu komputerowego,komputera], drogich cyfrówekopowicza]. W wielu wypadkach sama walizka jest drogocennym sprzętem, który wymaga dodatkowej ochrony. Rezygnując z polisy, rezygnujemy w rzeczywistości z bezpieczeństwa, które jak wiadomo jest bezcenne. Już za niewielką kwotę możemy dać sobie i swoim najbliższym pewność, że nawet w krytycznej sytuacji uzyskają właściwą pomoc.

W ofercie Zakładu Ubezpieczeniowego Axa znajdą Państwo kilka opcji polis, które spełnią oczekiwania bardzo wymagających klientów. Największym zainteresowaniem wśród klientów cieszą się obecnie ubezpieczenia indywidualnych podróży zagranicznych przygotowane z myślą o turystach aktywnych, podróżujących po świecie zarówno w celach osobistych, jak i zawodowych. Wybierając ubezpieczenia turystyczne zyskujemy ochronę i pewność, że nawet jeżeli dojdzie do nieszczęśliwego wypadku, możemy liczyć na pomoc medyczną. Ubezpieczenie jest pakietem, który zapewnia kompleksową ochronę przed finansowymi skutkami nieoczekiwanych wydarzeń losowych w czasie wyjazdów w zakresie zarówno kosztów leczenia, jak i straty bagażu czy sprzętu sportowego. Duża grupa Polaków decyduje się na zakup prywatnego ubezpieczenia właśnie ze względu na gwarancję opieki lekarskiej. W części krajów europejskich wizyty w placówkach medycznych wiążą się ze sporymi wydatkami. Przykładowo, w Hiszpanii za przelot helikopterem do szpitala będziemy musieli zapłacić ponad pięć tysięcy euro. Nawet podstawowa pomoc lekarska w postaci nałożenia gipsu czy opatrunku rany wiąże się ze sporymi kosztami. Decydując się na zakup ubezpieczenia turystycznego od Axa, mamy pewność, że jesteśmy zwolnieni z wszelkich opłat powiązanych z opieką zdrowotną i pobytem w ośrodku leczniczym. Nie warto zatem ryzykować – polisa gwarantuje nam pełnię bezpieczeństwa.

Szczególnym zainteresowaniem wśród osób ubezpieczających się cieszy się także Ubezpieczenie Kontynenty Business Travel, które jest całościowym pakietem, dedykowanym osobom wyprawiającym się poza Europę i pragnącym poczuć się w pełni komfortowo w miejscu pobytu. Pakiet Business jest także dostępny w specjalnej ofercie dla klientów firmowych, którzy delegują swoich pracowników w zagraniczne podróże służbowe; można go zakupić w formie ubezpieczenia imiennego z okresem ochrony ubezpieczeniowej, który trwa od sześciu miesięcy do dwunastu miesięcy. Osoba ubezpieczona może wyjechać poza Polskę dowolną liczbę razy, niemniej jednorazowa podróż nie może trwać ponad sześćdziesięciu dni. Ubezpieczenie podróżne jest dostępne w kilku wariantach, których zakres jest uzależniony od sum oraz formy ochrony ubezpieczeniowej. Jeżeli chcemy rozszerzyć polisę, wystarczy opłacić dodatkową składkę o pracę fizyczną bądź choroby przewlekłe.

Turysci podróżujący po naszym kraju mogą zakupić ubezpieczenie podróżne obowiązujące na terenie Rzeczpospolitej Polski dostępne w bardzo konkurencyjnych cenach. Do podstawowej polisy może dokupić szereg ubezpieczeń dodatkowych, dzięki którym będziemy mogli poczuć się w pełni bezpiecznie. Bez względu na to czy podróżujemy jako turyści (TRAVEL) czy osoby, które chcą ekstremalnie spędzić czas (TRAVEL SPORT), polisa z pewnością spełni nasze oczekiwania. Dodatkowo w ramach pakietu mamy ewentualność ubezpieczenia: sportów wysokiego ryzyka, zawodowego i wyczynowego uprawiania sportu, uprawiania sportów ekstremalnych, sprzętu sportowego oraz odpowiedzialności cywilnej związanej z uprawianiem sportu. Coraz więcej turystów decyduje się także na opcje dodatkowe w formie ubezpieczenia od rezygnacji z imprezy turystycznej czy przelotu; teraz nie trzeba niepokoić się, że nagłe plany krzyżujące nasz wypad spowodują utratę zainwestowanych pieniędzy. Wszystkie polisy turystyczne prezentowane przez Towarzystwo Axa zostały sprofilowane z myślą o współczesnych klientach i optymalnie odpowiadają ich oczekiwaniom. Nowoczesnym rozwiązaniem oferowanym klientom podróżującym na wschód jest ubezpieczenie do wiz na Białoruś, które chroni przed nagłymi zdarzeniami w czasie podróży do Republiki Białoruskiej. Turyści, podróżujący na Białoruś, bardzo często obawiają się o swoje bezpieczeństwo. Niniejszy pakiet ubezpieczeniowy jest rekomendowany osobom, które odwiedzają najbliższych, wybierają się na zawody sportowe, podróżują w celach firmowych, bądź są właścicielami przedsiębiorstw lub pracownikami przedsiębiorstw spedycyjno-transportowych. Powód podróży nie jest istotny - ubezpieczenie zapewnia pełne bezpieczeństwo podczas poruszania się poza granicami kraju. 

Towarzystwo Ubezpieczeniowe Axa spełni potrzeby wszystkich klientów, którym zależy na pełnym bezpieczeństwie i szukają korzystnych ubezpieczeń turystycznych szytych na miarę. Ubezpieczający sam wybiera za co płaci i jaki zakres ubezpieczenia spełnia jego wymagania i oczekiwania. Ceny ubezpieczeń są na tyle atrakcyjne, że każdy znajdzie coś najlepszego dla siebie.