• 22 886 30 70

Mondial

Ubezpieczyciel Allianz oferuje wiele rodzajów sprawią, że będziemy mogli poczuć się pewnie i bezpiecznie na zagranicznych wakacji. Dorośli z dziećmi w większości wybierają pakiet „Bliscy”, która jest w stanie zagwarantować zwrot kosztów leczenia i całościowy pakiet pomocowy w czasie urlopu. Jadąc na europejskie wakacje, powinniśmy czuć się pewnie – zwłaszcaza,w szczególności] kiedy. Niezwykle ciężko przewidzieć co stanie się w czasie wakacji – nie możemy stwierdzić, że cały czas trwania urlopu przebiegnie bez żadnej szkody i powrócimy do kraju w takim stanie zdrowia, w jakim wybraliśmy się na wakacje. Opieka medyczna za granicą bywa bardzo droga; wie o tym każda osoba, która nie zakupiła ubezpieczenia turystycznego i musiała z własnej kieszeni opłacać za pobyt w ośrodku zdrowia i wszystkie kuracje lecznicze. Decydując się na produkty ubezpieczeniowe oferowane przez Towarzystwo Ubezpieczeniowe Mondial Assistance mają Państwo przeświadczenie, że dostają najwyższej jakości usługi pomocowe i polisy turystyczne, które gwarantują pełne bezpieczeństwo w w czasie wypoczynku. Z wyjątkiem podstawowej ochrony ubezpieczeniowej klienci zyskują pakiet usług dodatkowych m.in. pomoc i wsparcie prawne w podróży. Aby zakupić prywatną polisę, nie musimy ruszać się z domu – wystarczy złożyć wniosek przez Internet.

Ceny ubezpieczeń rozpoczynają się już od nawet dziewięciu złotych, zatem niezależnie od zarobków możemy powiedzieć, że stać nas na skuteczne zabezpieczenie na wypadek nieszczęśliwych incydentów. Ubezpieczenie turystycznego – dla kogo? Prywatne polisy turystyczne są w większości wypadków wykupowane przez dorosłe osoby z najmłodszymi oraz osoby między 35 a 55 rokiem życia. Młodzi ludzie tylko w niewielkim stopniu. Grupą szczególnego ryzyka są osoby, uprawiające sporty wyczynowe – nurkują w Egipcie, wspinają się po Alpach, jeżdżą na nartach i snowboardzie. Uprawianie sportów ekstremalnych wiąże się z ogromnym ryzykiem – w każdym momencie może przydarzyć się ciężki wypadek, i co wtedy? Przebywając w innym kraju, powinniśmy czuć się pewnie i zdawać sobie sprawę, że nawet w ekstremalnych przypadkach będziemy mogli liczyć na wsparcie. Żeby mieć taką pewność, warto zainwestować w polisę turystyczną dla aktywnych oferowaną przez Ubezpieczalnię Mondial Assistance. Już za niewielkie pieniądze możemy zakupić ubezpieczenie, które zabezpieczy nie tylko nasze zdrowie i życie, ale także bagaż i przyrządy do uprawiania sportu. W cenie polisy dla sportowców i osób aktywnych znajdziemy: zabezpieczenie kosztów leczenia, ubezpieczenie aparatu, w którym zawiera się zabezpieczenie rzeczy własnych, walizki, plecaka, sprzętu elektronicznego; polisę od następstw nieszczęśliwych wypadków (za trwałe uszkodzenie ciała bądź śmierć), zabezpieczenie sprzętu sportowego (ubezpieczony może liczyć na odszkodowanie za sprzęt sportowy, który został zrujnowany lub ukradziony w czasie wyjazdu), opóźnienie sprzętu sportowego, ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej względem szkód wyrządzonych osobom i względem szkód rzeczowych. W ramach usług opcjonalnych osoba ubezpieczona może wybrać: ubezpieczenie dla prawdziwych narciarzy bądź ubezpieczenie amatorskiego uprawiania sportów (bez sportów wysokiego ryzyka i narciarstwa). [Odwołanie wyjazdu,A co jeżeli musimy odwołać wyjazd?] Kiedy organizujemy. Nawet wymarzona, wyczekiwana wycieczka może się nie odbyć z powodów niezależnych od nas. Kupując ubezpieczenie od odwołania wycieczki możemy liczyć na zwrot kosztów wycieczki i odzyskać prawie pełną sumę pieniędzy, która została wpłacona do biura podróży. Ubezpieczony musi jedynie udokumentować powód, dla którego wycieczka nie może się odbyć. Bezpośrednią przyczyną odwołania wyjazdu może być, np. strata zatrudnienia lub nagła choroba.

Polisy dla narciarzy Ubezpieczalnia Mondial Assistance to najlepszy wybór, którzy chcą wybrać się w góry szwajcarskie lub inne europejskie góry. Jeżeli pragną cieszyć się Państwo pięknem alpejskiego krajobrazu i mieć przekonanie, że nawet w sytuacji incydentu, będziemy bezpieczni w obcym kraju. Bez względu na to czy zakupimy ubezpieczenie indywidualne, czy dla bliskich, możemy mieć przeświadczenie, że jesteśmy w zupełności zabezpieczeni przed ewentualnymi wypadkami losowymi. Przebywając poza granicami kraju, nie jesteśmy objęci przywilejem nieodpłatnego leczenia, dlatego tak istotne jest zakupienie prywatnej polisy turystycznej, która gwarantuje nieodpłatną pomoc medyczną w razie potrzeby. Czy warto wykupować ubezpieczenia turystyczne? Wiele osób nie dostrzega korzyści płynących z wykupienia ubezpieczenia turystycznego. W wielu przypadkach jest to jednak najlepsze wyjście, dzięki któremu jesteśmy w stanie poczuć się zupełnie bezpiecznie i komfortowo w okresie zagranicznych wojaży. Będąc przez dłuższy czas w obcym kraju, powinniśmy mieć pewność, że w razie jakichkolwiek problemów zdrowotnych, możemy korzystać z tamtejszej pomocy lekarskiej. Polisy turystyczne oferowane przez ubezpieczalnię Mondial Assistance gwarantują nam całkowitą ochronę zdrowia i życia. Dobrym powodem dla wykupienia ubezpieczenia turystycznego jest także ochrona wszelkiego sprzętu elektronicznego. Jeżeli zabieramy ze sobą na wakacje laptop albo cyfrówkę, powinniśmy właściwie go ochronić – ubezpieczenie turystyczne gwarantuje najlepszą ochronę. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi rodzajami ubezpieczeń oferowanymi przez zakłady ubezpieczeniowe Mondial Assistance.